Keynotesprekers C-day25 bekend!
Hoe blijf je als communicatieprofessional relevant in een tijd waarin technologie, verwachtingen en maatschappelijke dynamiek continu verschuiven? Tijdens C-day25 geven vier toonaangevende keynotesprekers hun visie op de toekomst van het vak. Van AI en digitale transformatie tot wetenschappelijke inzichten en toekomstbestendige strategieën: op donderdag 12 juni krijg je nieuwe inzichten en inspiratie om het communicatievak van morgen vorm te geven.

Dit zijn de keynotesprekers van C-day25:
🔹 Lotte Willemsen – Wat zegt de wetenschap over de uitdagingen van communicatieprofessionals? Als bijzonder hoogleraar Strategische Communicatie vertaalt Lotte academische inzichten en koppelt die aan de praktijk.
🔹 Betteke van Ruler – Buigt zich over de vraag: hoe ziet de toekomst van het communicatievak eruit? Tijdens C-day25 deelt Betteke haar visie hierover en daagt ze communicatieprofessionals uit om proactief te kijken naar hun rol.
🔹 Jarno Duursma – AI-topvoice en technologie-expert Jarno neemt je mee in de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van AI en digitale technologie. Wat zijn de kansen en waar liggen de risico’s? Ook plaatst hij kritische kanttekeningen.
🔹 Jeanneke Scholtens –Toekomstonderzoeker en bestsellerauteur Jeanneke zoomt in op de nieuwste trends en deelt haar kennis om organisaties toekomstbestendig maken.
Wat is C-day?
C-day is hét jaarlijkse communicatiecongres voor en door communicatieprofessionals. Een dag vol inspiratie, actuele thema’s en ontmoetingen met vakgenoten. Met een inspirerend programma van keynotes, break-outsessies en netwerkmomenten staan we stil bij de uitdagingen en kansen van het communicatievak.
Ben jij erbij?
Op donderdag 12 juni ben je van harte welkom op C-day25 in Nieuwegein. Meer weten over het congres, programma of je direct aanmelden?